28. Niedziela Zwykła – 13 października 2024 r.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

13 października 2024 r.

1. Wdzięczni za Dar Pontyfikatu św. Jana Pawła II oddajemy cześć Panu Jezusowi w Najświętszym Sakramencie adorując Go po Mszy Świętej. Przeżywając Dzień Papieski ofiarami do skarbonek możemy wesprzeć dzieło Fundacji Nowego Tysiąclecia.
  2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 1630.
  3. Na wypominki jednorazowe i roczne przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Kartki można zabrać ze stolika pod chórem. Przypominamy i prosimy o wpisywanie nazwisk w mianowniku.
  4. W przyszłą niedzielę – niedzielę misyjną, Siostry Józefitki będą rozprowadzać kalendarze, a dziewczęta ze scholii Kawę z misją (zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami). Ofiara będzie przeznaczona na misje.

• wtorek – św. Teresy z Avila, dziewicy i doktora Kościoła;
  • środa – św. Jadwigi Śląskiej:
  • czwartek – św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika;
  • piątek – święto św. Łukasza, ewangelisty;
  • sobota – bł. Jerzego Popiełuszki, kapłana i męczennika; po każdej Mszy uczczenie Jego relikwii.

1. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.
  2. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Zbigniewa Lebieckiego. Polecajmy Go Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Mu wieczne spoczywanie!