22. Niedziela Zwykła = 1 września 2024 r.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1 września 2024 r.

1. W modlitwie polecamy Bogu dzieci i młodzież oraz nauczycieli, katechetów i  pracowników oświaty na progu nowego roku szkolnego. Zachęcamy do rozpoczęcia go od Mszy świętej, którą odprawimy dla wszystkich szkół jutro o godz. 800.
  2. Od jutra wraca Msza św. o godz. 700 w dni powszednie, Msze wieczorne odprawiać będziemy o godz. 1700. Poniedziałkowy różaniec z Radiem Maryja w kaplicy adoracji o godz. 1620.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu z Grupą Ojca Pio od 1600. W Tym czasie okazja do spowiedzi.
  4. W pierwszy piątek spowiedź od godz. 1600, nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy wieczornej.
  5. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 900. Odwiedziny chorych od godz. 830.
  6. 6. Również w najbliższą sobotę w sanktuarium Matki Bożej w Ludźmierzu czuwanie wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi prowadzić będzie nasz, rabczański dekanat. Na początek o godz. 1800 Msza święta. Po niej adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 1930 różaniec. O 2100 Apel Jasnogórski, procesja Maryjna ze świecami i na zakończenie Msza św. celebrowana przez księdza z naszej Parafii. Serdecznie zapraszamy do udziału.
  7. Wyjazd autokaru na pielgrzymkę rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej w niedzielę za tydzień o godz. 600 z parkingu. Można się jeszcze zapisać w zakrystii lub kancelarii.
  8. Kolejne spotkanie Kobiet na Poziomie Serca w Skomielnej Czarnej 2 września br. (poniedziałek), o godz. 1800. Szczegóły na plakacie.

• wtorek – św. Grzegorza Wielkiego – papieża i doktora Kościoła;
  • środa – błogosławionych Męczennic Nazaretańskich z Nowogródka; uczczenie relikwii po każdej Mszy św.
  • czwartek – św. Teresy z Kalkuty; uczczenie Jej relikwii po każdej Mszy św.
  1. Burmistrz Rabki-Zdroju informuje o rozpoczęciu realizacji programu zaopatrzenia mieszkańców w przydomowe kompostowniki. Szczegóły na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.
  2. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.
  3. Do wieczności Bóg powołał śp. Emilię Kurkowską – polecajmy Ją Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie!