20. Niedziela Zwykła – 18 sierpnia 2024 r.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

18 sierpnia 2024 r.

1. Dzisiaj na godzinę 1830 zapraszamy na koncert sakralny artystów z Akademii Muzycznej w Katowicach upamiętniający śp. prof. Annę Kościelniak w rocznicę jej śmierci.
  2. Jutro na Krzeptówkach w Zakopanem odbędzie się spotkanie Rodziny Radia Maryja. Możliwość wyjazdu autokarem z Rabki o godz. 1530 spod Urzędu Miasta. Zapisy u p. Danusi.
  3. We wtorek Msza wieczorna w misyjnych intencjach Kościoła.
  4. W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach animację misyjną o Nigerii prowadzić będą Siostry Klawerianki, a po Mszach kiermasz misyjny przed kościołem.
  5. Wyjeżdżających na październikową pielgrzymkę do Lourdes i Francji prosimy o kontakt z kancelarii lub zakrystii.
  6. Tegoroczna pielgrzymka rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej będzie miała miejsce w niedzielę 8 września. Pragniemy zorganizować wyjazd autokarem. Chętnych prosimy o zapisy w zakrystii lub kancelarii.

• wtorek – św. Bernarda, opata i doktora Kościoła;
  • środa – św. Piusa X, papieża;
  • czwartek – NMP Królowej;
  • sobota – święto św. Bartłomieja Apostoła, patrona wszystkich księży wikariuszy.

1. Życzenia obfitości Bożej łaski dla wszystkich solenizantów i jubilatów nowego tygodnia.
  2. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Mariannę Suską, śp. Jana Czyszczonia, śp. Helenę Luberdę i śp. Zofię Zapałę. Polecajmy Ich Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie!