15 Niedziela Zwykła – 14 lipca 2024 r.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

14 lipca 2024 r.

1. Przyłączamy się do corocznej akcji Komisji Misyjnej Episkopatu – ofiary na zakup środków transportu dla misjonarzy będzie można złożyć w niedzielę za tydzień, bądź przy poświęceniu pojazdów, bądź do skarbony przed kościołem. Pojazdy święcić będziemy po każdej Mszy św. na parkingu. Poświęcenie pojazdów jest wyrazem naszej troski o bezpieczeństwo na drogach i odpowiedzialności za mądre korzystanie z dróg i środków transportu.
  2. Również za tydzień na Mszy św. o godz. 1200 będziemy modlić się w intencjach ks. Krzysztofa z okazji jego imienin.
  3. We wtorek Msza święta wieczorna we wszystkich misyjnych intencjach Kościoła.
  4.  Zapisy na tegoroczną Pieszą Pielgrzymkę Góralską na Jasną Górę jeszcze dzisiaj, za tydzień i 22 lipca przy kościele św. Marii Magdaleny po Mszach św. o godz. 800, 930 i 1100.

• poniedziałek – św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
  • wtorek – NMP z Góry Karmel, w tym dniu członkowie szkaplerza mogą zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami;
  • czwartek – św. Szymona z Lipnicy, kapłana.

1. O obfitość Bożej łaski modlimy się dla wszystkich solenizantów i jubilatów nowego tygodnia.
  2. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Halinę Madea i śp. Michała Pałkę. Polecajmy Ich Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.