13. Niedziela Zwykła – 30 czerwca 2024 r.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

30 czerwca 2024 r.

1. Dzisiaj, wyjątkowe w ostatnia niedzielę miesiąca – na zakończenie Mszy świętych adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Od jutra, przez cały lipiec i sierpień, w dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 700.
  3. Różaniec w kaplicy adoracji z Rodziną Radia Maryja (po majowo-czerwcowej zmianie) w poniedziałki o godz. 1820.
  4. Organizowany jest z Rabki wyjazd na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasna Górę w niedzielę 14 lipca o godz. 500 z parkingu koło Urzędu Miasta. Zapisy u p. Danusi.
  5. Rabczańska Grupa 43. Pieszej Pielgrzymki Góralskiej na Jasną Górę pielgrzymować będzie w dniach 24 – 31 lipca br. Zapisy przy kościele św. Marii Magdaleny w niedziele 7, 14, 21 lipca i dzień odpustu 22 lipca – po Mszach św. o godz. 800, 930 i 1100. Do zapisy potrzebny nr PESEL, a osoby niepełnoletnie podać muszą dane pełnoletniego opiekuna.
  6. W czwartek i piątek spowiedź od 1800. Nabożeństwo pierwszopiątkowe do Serca Pana Jezusa po Mszy wieczornej. Nabożeństwo pierwszosobotnie połączone z Mszą św. o. 630. Odwiedziny chorych w piątek (ks. Proboszcz) i w sobotę od godz. 830.
  7. Spotkanie dla Kobiet na Poziomie Serca w Skomielnej Czarnej w piątek, 5 lipca, o godz. 1800. Szczegóły na plakacie.
  8. W najbliższą niedzielę kazania głosić będzie ks. Daniel Kułakowski pracujący w Bełcia na Ukrainie. Ofiary na pomoc w jego pracy będzie można składać po Mszach świętych przed kościołem.
  9. Katolicka Szkoła Podstawowa im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu zaprasza dzieci na półkolonie. Szczegóły na internetowej stronie szkoły.

• środa – święto św. Tomasza Apostoła;
  • czwartek – święto rocznicy poświęcenia Katedry Wawelskiej;
  • sobota – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, Matki Afrykanów.

1. Życzenia obfitości Bożej łaski dla wszystkich solenizantów i jubilatów nowego tygodnia.