11. Niedziela Zwykła – 16 czerwca 2024 r.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

16 czerwca 2024 r.

1. Na nabożeństwa czerwcowe zapraszamy codziennie na godz. 1840.
  2. We wtorek Msza wieczorna w misyjnych intencjach Kościoła.
  3. Kończy się rok szkolny i katechetyczny. Na Mszę św. dziękczynną a wcześniej na nabożeństwo czerwcowe uczniów wszystkich szkół, nauczycieli, wychowawców i rodziców zapraszamy w czwartek na godz. 1840. Prosić też będziemy o błogosławieństwo i opiekę Bożą na czas wakacji. Okazja do spowiedzi w czwartek od godz. 1800.
  4. Spotkanie Rodziny Radia Maryja w piątek w salce o godz. 1800.
  5. Spotkanie rady Parafialnej w piątek po Mszy wieczornej na plebanii.
  6. W sobotę, 22 czerwca, o godz. 1800 odbędzie się Msza św. w kościele św. Marii Magdaleny jubileuszowa Msza św. w 100-lecie konsekracji kościoła. Przewodniczyć jej będzie Ksiądz Arcybiskup Metropolita. Szczegóły na plakacie. W imieniu Ks. Proboszcza zapraszamy na tę uroczystość.
  7. Również w najbliższą sobotę Szafrany zapraszają na festyn góralski – od godz. 1800 przy Szkole Podstawowej na Słonem.
  8. Uczestników pielgrzymki do Lourdes i La Salette prosimy o wpłacanie zaliczki do ks. Krzysztofa.
  9. Kolejne Spotkanie dla Kobiet na Poziomie Serca – w Skomielnej Czarnej w czwartek od godz. 1800. Szczegóły na plakacie.

• poniedziałek – św. Brata Alberta, zakonnika;
  • czwartek – bł. Władysława Bukowińskiego, kapłana: uczczenie relikwii po każdej Mszy św.;
  • piątek – św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

1. Słowa życzeń kierujemy do solenizantów i jubilatów nowego tygodnia.
  2. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Zygmunta Wójtowicza i śp. Jana Dziela. Polecajmy Ich Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie!