3. Niedziela Wielkanocna – 14 kwietnia 2024 r.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

14 kwietnia 2024 r.

1. Zgodnie z apelem przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polskie modlić się będziemy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem o poszanowanie życia poczętego w naszej Ojczyźnie.
  2. W rozpoczynającym się dzisiaj Tygodniu Biblijnym prośmy Pana Jezusa szczególnie o to, aby pozwolił nam jeszcze bardziej ukochać i zrozumieć Pismo Święte. Wygospodarujmy w tym tygodniu nieco więcej czasu, abyśmy mogli sięgać po Biblię, czy to osobiście czy też rodzinnie.
  3. We wtorek Msza święta wieczorna w misyjnych intencjach Kościoła.
  4. Spotkanie rodziny Radia Maryja w czwartek o godz. 1815.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień..
  7. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Kazimierę Wojtyczko, śp. Mariana Sularza, śp. Stanisławę Leszczyńską i śp. Piotra Jabłońskiego. Polecajmy Ich Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie!