Zmartwychwstanie Pańskie – 31 marca 2024 r.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

31 marca 2024 r.

1. WESOŁEGO ALLELUJA I  BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT!
  2. Dzisiaj i jutro Msze św. wg porządku niedzielnego. Nie ma adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy. Od dzisiaj Msze wieczorne o godz. 1900.
  3. Serdeczne słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy włączyli się w celebrację liturgii Triduum Paschalnego oraz przygotowanie dekoracji naszej świątyni – siostrom józefitkom za Grób Boży, siostrom służebniczkom za ciemnicę oraz p. Rafałowi i lektorom. Za wszelką pomoc i okazane dobro niech Bóg wynagrodzi swoją łaską.
  4. W czwartek adoracja z Grupa Ojca Pio od godz. 1800.
  5. W piątek z racji oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Spowiedź pierwszopiątkowa od 1830.
  6. W sobotę Msza św. i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 900. W kwietniu nie ma odwiedzin chorych.
  7. Również w sobotę o godz. 1030 dzieci z klas trzecich przystąpią do pierwszej spowiedzi świętej. Wspierajmy Ich naszymi modlitwami.
  8. Najbliższa niedziela będzie Niedzielą Miłosierdzia Bożego, która rozpocznie Tydzień Miłosierdzia. Uroczysta Msza święta u sióstr MB Miłosierdzia w Loretto o godz. 1600, wcześniej o 1500 Godzina Miłosierdzia.
  9. Jak już informowaliśmy w dniach 8/9 kwietnia w parafii św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu będzie miała miejsce peregrynacja relikwii błogosławionej Rodziny Ulmów. Szczegółowy program na plakacie. Nie będzie wspólnego wyjazdu, ponieważ nie zgłosiła się ani jedna osoba.
  10. Pamiętamy o solenizantach i jubilatach świątecznego tygodnia i wypraszamy dla nich łaski od Zmartwychwstałego Pana.