2. Niedziela Wielkiego Postu – 255 lutego 2024 r.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

25 lutego 2024 r.

1. Dzisiejsza niedziela nazywana jest niedzielą Ad Gentes. Naszymi modlitwami wspieramy dzieło głoszenia Ewangelii Chrystusowej na misjach i tych, którzy dobrą nowinę o zbawieniu niosą na krańce ziemi.
  2. Zachęcamy do uczestnictwa w Gorzkich Żalach – w niedziele o godz. 1600 i w Drodze Krzyżowej – w piątki: o godz. 1630 bądź po Mszy wieczornej.
  3. Spowiedź pierwszopiątkowa w czwartek od 1630 i w piątek od 1600. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa w piątek po Mszy św. o godz. 700. W pierwszy piątek Komunii Świętej udzielimy również po drogach krzyżowych. W sobotę Msza św. w wynagrodzeniem Niepokalanemu Sercu NMP i różańcem za Ojczyznę o godz. 900. Odwiedziny chorych w marcu połączone będą z posługą świąteczną – w sobotę 16 marca.
  4. Za tydzień na Mszy wieczornej swoje świętowanie przeżywać będzie Wspólnota Galilea.
  5. Dyrekcja Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu ogłasza nabór do wszystkich klas.
  6. Pod chórem u p. Danusi baranki wielkanocne oraz paschaliki.
  8. Życzenia obfitości Bożego błogosławieństwa przekazujemy wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.
  9. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Cecylię Kurdziel. Polecajmy Ją Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie!