V Niedziela Zwykła – 4 lutego 2024 r.

PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

4 lutego 2024 r.

1. Pierwsza niedziela miesiąca a zarazem drugi dzień nabożeństwa czterdziestogodzinnego zachęcają nas od oddania szczególnej czci Jezusowi Eucharystycznemu. Na adorację popołudniową zapraszamy szczególnie:
  • 1300 – 1400 – mieszkańców ul. Poniatowskiego od szkoły w dół, Zgody, Stromej, Wiejskiej
  • 1400 – 1500 – mieszkańców ul. Słonecznej, Zagórzan, Ruchu Oporu, Słowackiego, Jana Pawła II, Kościuszki, Smrekowej
  • 1500 – 1600 – mieszkańców ul. Gorczańskiej i Polnej
  • 1600 – 1700 – Grupa Modlitewna Ojca Pio.

Za tydzień proponujemy następujący porządek adoracji:

• 1300 – 1400 – mieszkańcy Miśkowcówki, Rabskich, Wójtowiczowej
  • 1400 – 1500 – mieszkańcy al. Tysiąclecia
  • 1500 – 1600 – mieszkańcy ul. Chopina, Orkana, Parkowej, Leśnej, Krótkiej
  • 1600 – 1700 – Żywy Różaniec i Rodzina Radia Maryja.
  1. W czwartek o godz. 1700 w salce kolejne warsztaty z Bibliodramy. Zapraszamy na tę szczególna podróż w głąb Słowa Bożego. Szczegóły na plakacie.
  2. Spotkanie dla kobiet na poziomie serca w Skomielnej Czarnej w piątek o godz. 1800.
  3. W niedzielę za tydzień na Mszy wieczornej będziemy wspominać ofiarę zbrodni stalinowskich, rabczańskiego rodaka – ks. Józefa Fudali.

• poniedziałek – św. Agaty, dziewicy i męczennicy; poświęcenia chleba po każdej Mszy św.;
  • wtorek – świętych Męczenników z Japonii;
  • środa – bł. Klary Szczęsnej, dziewicy, współzałożycielki sióstr sercanek; uczczenie relikwii po każdej Mszy św.;
  • sobota – św. Scholastyki, dziewicy.
  1. Słowa życzeń kierujemy ku solenizantom i jubilatom. Pozdrawiamy Gości i Kuracjuszy.
  2. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Tadeusza Kozuba i śp. Adama Jurczakiewicza. Polecajmy Ich miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie!