2. Niedziela Zwykła – 14 stycznia 2024 r.

DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA

14 stycznia 2024 r.

1. Zakończyliśmy duszpasterskie odwiedziny kolędowe. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli kapłanów – za możliwość spotkania, wspólnej modlitwy i rozmowy. Bóg zapłać za złożone ofiary. Tradycyjnie, zgodnie z prawem kościelnym, ich część przekazujemy na potrzeby Archidiecezji. Za wszystkich, z którymi mogliśmy się na kolędzie spotkać odprawimy Mszę św. w święto Ofiarowania Pańskiego, 2 lutego br., o godz. 900.
  2. Od czwartku rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy w modlitwach o intencji, by rychło nastała jedna Owczarnia i jeden Pasterz.
  3. W piątek Msza wieczorna połączona z nabożeństwem o wewnętrzne uwolnienie i uzdrowienie celebrowanym przez ks. Jana Reczka.
  4. Uczestnicy zeszłoniedzielnych jasełek ze Szkoły Podstawowej nr 3 wraz z s. Anną dziękują za ofiary w kwocie 1 187 zł i 10 gr, które wpłacili na konto Wydziału Misyjnego. A my dziękujemy Im za włączenie się w akcję Kolędników Misyjnych. Natomiast Siostry Służebniczki dziękują za ofiarę 5 722 zł i 20 € złożoną przy kadzidle.
  5. W dniach od 16 do 24 października br., pragniemy zorganizować pielgrzymkę do sanktuariów południowej Francji, m. in. Do Lourdes i la Salette. Programy i informacje dla zainteresowanych w zakrystii i kancelarii

• środa – św. Antoniego, opata;
  • piątek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa; uczczenie relikwii po każdej Mszy św.
  1. Słowa życzeń kierujemy ku solenizantom i jubilatom.