2. Niedziela Adwentu – 10 grudnia 2023 r.

DRUGA NIEDZIELA ADWENTU

10 grudnia 2023 r.

1. W drugą niedzielę Adwentu, obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem na Wschodzie.
  2. Roraty w tygodniu o godz. 630 i o 1700. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Jezusem i Jego Matką.
  3. Świece Wigilijnego Działa Pomocy Dzieciom, pierniczki i ozdoby świąteczne rozprowadzają dziewczęta i chłopcy z naszej parafialnej Scholi. Opłatki pod chórem u przedstawicieli p. Organistki.
  4. W sobotę 16 grudnia od godz. 830 (ks. Proboszcz od 900 – po kancelarii) pragniemy odwiedzić ze świąteczną posługą sakramentalną chorych w domach. Prosimy ich zgłaszać w ciągu tygodnia.
  5. Zachęcamy do nabywania i lektury czasopism katolickich. Do nabycia są również kalendarze i Ewangelie na każdy dzień.

• wtorek – NMP z Guadalupe;
  • środa – św. Łucji, dziewicy i męczennicy;
  • czwartek – św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła;
  • sobota – rozpoczyna się nowenna do Dzieciatka Jezus.

1. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.