33. Niedziela Zwykła – 19 listopada 2023 r.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

19 listopada 2023 r.

1. Wypominki z koronką do Miłosierdzia Bożego codziennie przed Mszą św. wieczorną.
  2. We wtorek Msza św. wieczorna w misyjnych intencjach Kościoła i za misjonarzy.
  3. Spotkanie dla kobiet Na poziomie serca w Skomielnej Czarnej w środę o godz. 1800. Szczegóły w gablotce.
  4. W piątek po Mszy wieczornej odbędzie się pierwsze spotkanie reaktywującej się Grupy Apostolskiej. Zapraszamy młodzież – od szóstej klasy szkoły podstawowej.
  5. Za tydzień poświęcimy opłatki na stół wigilijny, które rozprowadzać będzie w naszym kościele p. Organistka.
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury czasopism katolickich i katolickich kalendarzy na nowy rok.

• poniedziałek – św. Rafała Kalinowskiego, kapłana karmelitańskiego; uczczenie relikwii po każdej Mszy św.;
  • wtorek – wspomnienie Ofiarowania NMP;
  • środa – św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej;
  • sobota – bł. Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, Franciszki Siedliskiej, założycielki Zgromadzenia Sióstr Nazaretanek; uczczenie Jej relikwii po każdej Mszy św.
  1. W poniedziałek w Centrum Kultury i Sportu odbędzie się spotkanie mieszkańców Miasta i Gminy w sprawie nowych dotacji związanych z ocieplaniem i ogrzewaniem budynków.
  2. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.