32. Niedziela Zwykła – 12 listopada 2023 r.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

12 listopada 2022 r.

1. Wypominki z koronką do Miłosierdzia Bożego codziennie przed Mszą św. wieczorną.
  2. W piątek Msza wieczorna połączona z nabożeństwem o wewnętrzne uzdrowienie i uwolnienie prowadzonym przez ks. Jana Reczka.
  3. W sobotę z racji zbliżającego się wspomnienia św. Cecylii, Msza św. wieczorna w intencji Orkiestry OSP Rabka-Zdrój.
  4. Spotkania przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla młodzieży z klasy VIII rozpoczną się w piątek o godz. 16:30 w salce parafialnej.
  5. Zachęcamy do nabywania i lektury czasopism katolickich i katolickich kalendarzy na nowy rok.

• poniedziałek – Pierwszych Męczenników Polski: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna;
  • czwartek – NMP Matki Miłosierdzia – czczonej w Obrazie Ostrobramskim;
  • piątek – św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy;
  • sobota – bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy; uczczenie relikwii po każdej Mszy św.

1. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.