31. Niedziela Zwykła – 5 listopada 2023 r.

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

5 listopada 2023 r.

1. Adoracją za zakończenie Mszy św. wypraszamy niebo dla cierpiących w czyśćcu.
  2. Wypominki z Koronką do Miłosierdzia Bożego codziennie przed Mszą wieczorną.
  3. Od jutra Rodzina Radia Maryja zaprasza po październikowej przerwie na poniedziałkowy różaniec do kaplicy adoracji przed Mszą wieczorną = o godz. 1615
  4. Modlitwy za zmarłych w czasie Mszy wieczornych: dzisiaj – zmarli z Grupy O. Pio, poniedziałek – zmarli z Rodziny Radia Maryja, wtorek – zmarli członkowie dawnego chóru parafialnego i orkiestry OSP, środa – zmarli ze Wspólnoty Galilea.

• czwartek – święto rocznicy poświecenia Bazyliki na Lateranie, katedry Ojca Świętego;
  • piątek – św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
  • sobota – św. Marcina z Tours, biskupa; Święto Niepodległości – zachęcamy do uczczenia narodowego święta również poprzez wywieszenie flag państwowych; Msza św. w intencji Ojczyzny w tym roku w kościele św. Marii Magdaleny o godz.. 930.

1. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.
  2. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Krystynę Dziechciowską. Polecajmy Ją Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie!