ODPUST KU CZCI ŚW. TERESY – 26. Niedziela Zwykła – 1 października 2023 r.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1 października 2023 r.

1. Polecamy całą naszą Wspólnotę opiece św. Teresy. Na zakończenie Mszy św. poświęcenie płatków róż i możliwość uczczenia relikwii.
  2. Pierwsze nabożeństwo różańcowe dzisiaj o godz. 1630 – i tak będzie przez cały październik. W środę z różańcem połączona będzie nowenna nieustająca.
  3. Wcześniej o 1620 poświęcenie różańców dla klas trzecich, a Msza św. z inauguracją przygotowania do sakramentów i pracy grup duszpasterskich.
  4. Spowiedź pierwszo piątkowa w czwartek i piątek od. godz. 1600. Adoracja z Grupą Ojca Pio w czwartek od godz. 1600. W sobotą Msza św. z nabożeństwem pierwszo sobotnim i różańcem za Ojczyznę o godz. 900. Ze względu na wyjazd księży na pielgrzymkę do Lisieux, w tym miesiącu nie będzie odwiedzin chorych.
  5. Jeszcze dzisiaj można składać do skrzynki intencje modlitewne na wspomnianą pielgrzymkę do grobu Św. Teresy i jej Rodziców.

KALANDARZ LITURGICZNY:

• poniedziałek – wsp. ŚŚ Aniołów Stróżów
  • środa – św. Franciszka z Asyżu;
  • czwartek – św. Faustyny; Msza św. w Loretto u Sióstr MB Miłosierdzia o godz.1800;
  • sobota – wsp. NMP Różańcowej..
  1. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.
  2. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Julię Pyka. Polecajmy Ją Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie!