23. Niedziela Zwykła – 10 września 2023 r.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

10 września 2023 r.

1. Łączymy się duchowo z pielgrzymami uczestniczącymi w beatyfikacji rodziny Ulmów – w sposób szczególny poprzez adorację Najświętszego Sakramentu na zakończenie Mszy św.
  2. Spotkanie Rady Parafialnej w czwartek po Mszy wieczornej.
  3. W piątek Msza św. wieczorna połączona z nabożeństwem o wewnętrzne uwolnienie i uzdrowienie celebrowanym przez ks. Jana Reczka.
  4. W niedzielę za tydzień na Mszy św. o godz. 1030 srebrny jubileusz życia zakonnego obchodzić będzie s. Joanna, służebniczka, pracująca od lat w naszej wspólnocie – w Ochronce Sióstr Służebniczek. Pamiętajmy o Niej w modlitwach.
  5. Wyjazd autokaru na pielgrzymkę rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej w niedzielę o godz. 645 z parkingu przy Urzędzie Miejskim.

• wtorek – wspomnienie Najśw. Imienia Maryi;
  • środa – św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła;
  • czwartek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego;
  • piątek – Matki Bożej Bolesnej;
  • sobota – wsp. świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.
  1. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.