22. Niedziela Zwykła – 3 września 2023 r.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

3 września 2023 r.

1. W modlitwie polecamy Bogu dzieci i młodzież oraz nauczycieli, katechetów i pracowników oświaty na progu nowego roku szkolnego.
  2. Zachęcamy do rozpoczęcia go od Mszy świętej, którą odprawimy dla wszystkich szkół jutro o godz. 800.
  3. Od jutra Msze wieczorne odprawiać będziemy już o godz. 1700. Poniedziałkowy różaniec z Radiem Maryja w kaplicy adoracji o godz. 1620.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu z Grupą Ojca Pio od 1600 w kościele.
  5. Proboszcz parafii św. Marii Magdaleny zaprasza na uroczystości rozpoczynające rok 100-lecia konsekracji nowego kościoła. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  6.  Zapisy na wyjazd autokarem na pielgrzymkę rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej w niedzielę 17 września – w kancelarii i zakrystii.

• poniedziałek – wsp. błogosławionych Męczennic Nazaretańskich z Nowogródka; uczczenie relikwii po każdej Mszy św.
  • wtorek – św. Teresy z Kalkuty; uczczenie Jej relikwii po każdej Mszy św.
  • piątek – święto Narodzenia NMP;
  • sobota – bł. Anieli Salawy, dziewicy.

1. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.