5. Niedziela Wielkanocna – 7 maja 2023 r.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

7 maja 2023 r.

1. Kończąc tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne, z wielką radością informujemy, że jutro o godz. 1000 w Katedrze na Wawelu, święcenia diakonatu przyjmie nasz parafianin Dominik Bucki. Jego osobę, posługę diakońską i dalsze przygotowanie do kapłaństwa polecajmy Bogu we wspólnych i osobistych modlitwach.
  2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 1830. Nowenna we środę połączona z majówką – przed Mszą wieczorną.
  3. W dniu 15 maja br. odbędzie się spotkanie Rodziny Radia Maryja na Krzeptówkach w Zakopanem. Zapisy na wyjazd autokarem u p. Danusi. Koszt – 35 zł.
  4. Spotkanie naszego parafialnego Koła Rodziny Radia Maryja – w czwartek o godz. 1800 w salce.
  5. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Jest nowy numer Stasia.

KALENDARZ LITURGICZNY

• poniedziałek – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski i naszej Archidiecezji;
  • sobota – wsp. NMP z Fatimy.

1. Życzenia obfitości Bożego błogosławieństwa przekazujemy wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.
  2. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Floriana Krasińskiego. Polecajmy Go miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Mu wieczne spoczywanie!