Niedziela Bożego Miłosierdzia – 16 kwietnia 2023 r.

II NIEDZIELA WIELKANOCNA

MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

16 kwietnia 2023 r.

1. Druga Niedziela Wielkanocna to Święto Bożego Miłosierdzia, obchodzone na wyraźne życzenie Pana Jezusa przekazane św. Faustynie. Przed Najświętszym Sakramentem, koronką do Bożego miłosierdzia modlić będziemy się o zmiłowanie i pokój dla świata i w naszych osobistych, rodzinnych i parafialnych intencjach.
  2. Rozpoczynamy dzisiaj 78. Tydzień Miłosierdzia.
  3. We wtorek Msza św. wieczorna w misyjnych intencjach Kościoła
  4. Schola dla dorosłych Św. Zelii i Ludwika zaprasza chętnych do chwalenia Pana śpiewem na próby w czwartki o godz. 1945 w salce.
  6. Burmistrz Rabki-Zdroju informuje o wyłożeniu do wglądu w Urzędzie Miejskim planów zagospodarowania przestrzennego obszarów: Rabka-Zdrój Centrum i Rabka-Zdrój Zaryte.
  7. Życzenia obfitości Bożego błogosławieństwa przekazujemy wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.
  8. Do wieczności Bóg powołał śp. Janinę Domagała i śp. Zdzisława Pustułkę. Polecajmy Ich Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie!