3. Niedziela Wielkiego postu – 12 marca 2023 r.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

12 marca 2022 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne, które mają nas zbliżyć do cierpiącego za nas Chrystusa: Droga Krzyżowa w ten piątek tylko o godz. 1630, Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 1600.
  2. Przy wyjściu z kościoła można zabrać od ministrantów kartki z programem tegorocznych rekolekcji i Triduum Paschalnego. Zachęcamy do takiego zaplanowania czasu w piątym tygodniu Postu, by jak najlepiej wykorzystać święty czas rekolekcyjny.
  3. W piątek Msza św. wieczorna połączona z nabożeństwem o wewnętrzne uwolnienie i uzdrowienie celebrowanym przez ks. Jana Reczka.
  4. Spotkanie Rodziny Radia Maryja w czwartek o godz. 1630 w salce.
  5. Spotkanie Rady Parafialnej w sobotę po Mszy św. wieczornej na plebanii.
  6. Dziewczęta i chłopcy z naszej scholi rozprowadzają baranki i paschaliki Caritas.
  7. Zachęcamy do nabywanie i lektury czasopism katolickich.
  8. Życzenia obfitości Bożego błogosławieństwa kierujemy do wszystkich solenizantów i jubilatów rozpoczętego tygodnia.
  9. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Piotra Wojdyłę i śp. Irenę Januszewską. Polecajmy Ich Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie!