1. Niedziela Wielkiego Postu – 26 lutego 2023 r.

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

26 lutego 2023 r.

1. Zapraszamy dzisiaj o godz. 1600 na pierwsze gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. Natomiast w piątek zapraszamy na drogę krzyżową na godz. 1630 (szczególnie dzieci) bądź po Mszy wieczornej.
  2. Spowiedź pierwszo piątkowa w czwartek i piątek od. godz. 1600. Adoracja z Grupą Ojca Pio w czwartek o godz. 1600. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa w piątek po Mszy św. o godz. 700. W piątek Komunii Św. udzielimy również po pierwszej drodze krzyżowej. Msza św. i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP z różańcem w intencji Ojczyzny w sobotę o godz. 900. Odwiedziny chorych w marcu połączymy z odwiedzinami świątecznymi – planujemy je na sobotę 25 marca.
  3. W niedzielę za tydzień na Mszę św. o godz. 900 i spotkanie po Mszy zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas ósmych wraz z rodzicami. Prosimy o niezawodna obecność, bo od bierzmowania dzieli nas jeszcze tylko miesiąc.
  4. Składamy podziękowanie za złożoną w środę ofiarę 13 436 zł i 21 gr na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać. Natomiast po przeliczeniu wszelkich walut na konto Caritas Archidiecezji przelaliśmy kwotę 4 672 zł na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi. Niech Bóg wynagrodzi wszystkim darczyńcom.
  5. Dziewczęta ze scholi rozprowadzają baranki i paschaliki Caritasu.
  6. Za tydzień kartki świąteczne rozprowadzać będą wolontariusze rabczańskiego Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.
  8. Życzenia Bożego błogosławieństwa przekazujemy wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.
  9. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Janinę Bochnak. Polecajmy Ją Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie!