Druga Niedziela Zwykła – 15 stycznia 2023 r.

DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA

15 stycznia 2023 r.

1. W salkach w godz. 900 – 1300 trwa akcja zbiórki krwi. Przypominamy o konieczności posiadania ze sobą dokumentu tożsamości
  2. Od środy – Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy w modlitwach o intencji, by rychło nastała jedna Owczarnia i jeden Pasterz.
  3. W czwartek od godz. 1730 w salkach warsztaty z bibliodramy, Szczegóły na plakacie w gablotce.
  4. W piątek Msza wieczorna połączona z nabożeństwem o wewnętrzne uwolnienie i uzdrowienie celebrowanym przez ks. Jana Reczka. Adoracja wspomagająca posługę ks. Jana prowadzona przez Wspólnotę Galilea w kaplicy od godz. 1600.
  5. Spotkanie opłatkowe Rodziny Radia Maryja w niedzielę za tydzień o godz. 1500 w salce.
  6. Uczestnicy zeszłoniedzielnych jasełek ze Szkoły Podstawowej nr 3 wraz z s. Anną dziękują za ofiary w kwocie 1 547 zł i 20 gr, które wpłacili na konto Wydziału Misyjnego. A my dziękujemy Im za włączenie się w akcję Kolędników Misyjnych.
  7. Ostatnie dni wizyty kolędowej:

wtorek – 17 stycznia 2023 r.

od godz. 1400 – ul. Kościuszki (od góry), Smrekowa, Jana Pawła II

środa – 18 stycznia 2023 r.

od godz. 1400 – ul. Poniatowskiego 27 – 3 i 24 – 2

• wtorek – św. Antoniego, opata;
  • czwartek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa; uczczenie relikwii po każdej Mszy św.;
  • sobota – św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
  1. Słowa życzeń kierujemy ku solenizantom i jubilatom. Pamiętajmy w modlitwach również o naszych Babciach i Dziadkach w tygodniu ich świąt.