III Niedziela Adwentu – 11 grudnia 022 r.

TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU

11 grudnia 2022 r.

1. 1. Dziś trzecia niedziela Adwentu, nazywana po łacinie Gaudete. Radujemy się z bliskości Pana. Radość podkreśla stosowany dziś różowy kolor szat liturgicznych. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy kwartalne dni modlitw o chrześcijańskie życie rodzin.
  2. Roraty codziennie o godz. 630 i 1700. Zapraszamy do licznego udziału.
  3. Świece Wigilijnego Działa Pomocy Dzieciom i ozdoby świąteczne rozprowadzają dziewczęta z naszej parafialnej scholi. Opłatki pod chórem u Pani Organistki. Kalendarze rozprowadzają Siostry ze Szkoły Św. Tereski dla dzieci niewidomych. W salkach, jeszcze dzisiaj, ŚDM-owa wyprzedaż – zachęcamy!
  4. We wtorek roraty wieczorne w misyjnych intencjach Kościoła.
  5. W czwartek po roratach wieczornych nabożeństwo z modlitwami o wewnętrzne uwolnienie i uzdrowienie prowadzone przez ks. Reczka.
  6. W sobotę 17 grudnia od godz. 830 (ks. Proboszcz od 900 – po kancelarii) pragniemy odwiedzić ze świąteczną posługą sakramentalną chorych w domach. Prosimy ich zgłaszać w ciągu tygodnia.
  7. W niedzielę za tydzień po Mszy św. o godz. 1030 spotkanie rodziców młodzieży wyjeżdżającej na ŚDM do Lizbony

• poniedziałek – NMP z Guadalupe;
  • worek – św. Łucji, dziewicy i męczennicy;
  • środa – św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła;
  • piątek – rozpoczyna się nowenna do Dzieciatka Jezus.
  2. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.
  3. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Marię Leśniakowską, śp. Elżbietę Leśniak i śp. Edytę Leśniak. Polecajmy Je Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie!