33 Niedziela Zwykła – 13 listopada 2022 r,

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

13 listopada 2022 r.

1. Wypominki z koronką do Miłosierdzia Bożego codziennie przed Mszą św. wieczorną.
  2. We wtorek Msza św. wieczorna w misyjnych intencjach Kościoła i za misjonarzy.
  3. W czwartek od godz. 1700 w salce odbędą się Wieczorne Warsztaty ze Słowem Bożym – z Biblodramy. Szczegóły na plakacie.
  4. W piątek Msza wieczorna połączona z nabożeństwem o wewnętrzne uzdrowienie i uwolnienie prowadzonym przez ks. Jana Reczka.
  5. W sobotę z racji zbliżającego się wspomnienia św. Cecylii, Msza św. wieczorna w intencji Orkiestry OSP Rabka-Zdrój.
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury czasopism katolickich i katolickich kalendarzy na nowy rok.

• środa – NMP Matki Miłosierdzia – czczonej w Obrazie Ostrobramskim;
  • czwartek – św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy;
  • piątek – bł. Karoliny Kóżkówny, dziewicy i męczennicy; uczczenie relikwii po każdej Mszy św.
  • niedziela za tydzień – Uroczystość Chrystusa Króla ale przypada też wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana karmelitańskiego; błogosławieństwo Jego relikwiami po każdej Mszy św.

1. Przed kościołem rodzina chorego Mateusza będzie zbierała ofiary na wykonanie dla niego przeszczepu komórek macierzystych.
  2. Burmistrz Miasta przypomina, że do 28 listopada br. można składać wnioski o najem lokali mieszkalnych w budynku, który powstanie przy ul. Kilińskiego. Więcej informacji na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.
  3. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.
  4. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Joannę Luberda. Polecajmy Ją Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie!