32. Niedziela Zwykła – 6 listopada 2022 r.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

6 listopada 2022 r.

1. Adoracją za zakończenie Mszy św. wypraszamy niebo dla cierpiących w czyśćcu.
  2. Wypominki z Koronką do Miłosierdzia Bożego codziennie przed Mszą wieczorną. 7 listopada chcemy w modlitwach pamiętać o zmarłych z Rodziny Radia Maryja, a 8 listopada ze Wspólnoty GALILEA.
  3. Od jutra Rodzina Radia Maryja zaprasza po październikowej przerwie na poniedziałkowy różaniec do kaplicy adoracji przed Mszą wieczorną o godz. 1615
  4. Wraz z siostrami MB Miłosierdzia zapraszamy na promocję książki o apostole miłosierdzia Bożego ks. Zygmuncie Golianie. Odbędzie się ona w czwartek, 10 listopada, o godz. 1730 w kinie Śnieżka.

• środa – święto rocznicy poświecenia Bazyliki na Lateranie, katedry Ojca Świętego;
  • czwartek – św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
  • piątek – św. Marcina z Tours, biskupa; Święto Niepodległości – zachęcamy do uczczenia narodowego święta również poprzez wywieszenie flag państwowych; Msza św. w intencji Ojczyzny w naszym kościele o godz. 1200; na piątek Ksiądz Arcybiskup udzielił dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i pokutnego charakteru dnia;
  • sobota – św. Jozafata, unickiego biskupa i męczennika jedności Kościoła.

1. W niedzielę przed kościołem rodzina chorego Mateusza będzie zbierała ofiary na wykonanie dla niego przeszczepu komórek macierzystych.
  2. Burmistrz Miasta informuje, że do 28 listopada br. można składać wnioski o najem lokali mieszkalnych w budynku, który powstanie przy ul. Kilińskiego. Więcej informacji na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.
  3. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.