28. Niedziela Zwykła – 9 października 2022 r.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

9 października 2022 r.

1. Za tydzień przeżywać będziemy XXII Dzień Papieski – nasze dziękczynienie za osobę, pontyfikat i przykład świętości Jana Pawła II. Do skarbonek u ministrantów składać będzie można ofiary na fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.
  2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 1630. W środę z różańcem połączona jest nowenna nieustająca.
  3. Przed kościołem młodzież przygotowująca się na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży rozprowadza słodki poczęstunek.
  4. Na wypominki jednorazowe i roczne przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Kartki są dostępne na stoliku pod chórem.
  5. W przyszłą niedzielę tj. 16. października Regionalne Centrum Krwiodawstwa
    w Krakowie oddział terenowy w Nowym Targu organizuje zbiórkę krwi w salkach parafialnych. Krew będzie można oddać od 900 do 1300 prosimy o zabranie dokumentu tożsamości.

• środa – bł. Jana Beyzyma, kapłana, Ojca Trędowatych;
  • czwartek – bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana, który dał początek licznym zgromadzeniom bezhabitowym w tym pracującym pośród nas Siostrom Córkom Najczystszego Serca NMP; uczczenie relikwii po każdej Mszy św.;
  • sobota – św. Teresy z Avila, dziewicy i doktora Kościoła.
  1. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.
  2. Do wieczności Bóg powołał śp. Władysława Jacoszka. Polecajmy Go Bożemu miłosierdziu.