27. Niedziela Zwykła – 2 października 2022 r.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

2 października 2022 r.

1. Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w święto odpustu parafialnego i wizytacji kanonicznej Parafii.
  2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 1630. W środę z różańcem połączona jest nowenna nieustająca.
  3. Okazja do spowiedzi pierwszo piątkowej w czwartek i piątek od godz. 1600. W czwartek adoracja z Grupą Ojca Pio od godz. 1600. W piątek nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 700. Odwiedziny chorych w piątek i sobotę od 830.
  4. 4. 6 października br. o godz. 1700 w salce odbędą się warsztaty Bibliodramy. Jest to forma głębszego przeżywania kontaktu ze Słowem Bożym. Szczegóły na plakacie.
  5. W sobotę o godz. 1800 Dyrektor Muzeum im. Władysława Orkana w Rabce-Zdroju zaprasza na spotkanie autorskie z dziennikarką Magdaleną Wolińską – Riedi. Szczegóły na plakacie.
  6. W przyszłą niedzielę młodzież przygotowująca się do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży do Lizbony zaprasza na Kiermasz Słodkości.

• wtorek – św. Franciszka z Asyżu; Msza św. w kaplicy Sióstr Franciszkanek w Teresce o godz. 1700;
  • środa – św. Faustyny; Msza św. w Loretto u Sióstr MB Miłosierdzia o godz.18;
  • piątek – wsp. NMP Różańcowej.
  1. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia. W środę, z okazji czwartkowych imienin, na różańcu i Mszy św. nowennowej modlić będziemy się w intencjach ks. Artura.
  2. Do wieczności Bóg powołał śp. Mariana Wójciak i sp. Barbarę Cieślik. Polecajmy Ich Bożemu miłosierdziu.