25. Niedziela Zwykła – 18 września 2022 r.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

18 września 2022 r.

1. Za tydzień przeżywać będziemy patronalną uroczystość odpustową ku czci Św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Przenajświętszego Oblicza oraz kanoniczną wizytacje Parafii. Sumę o godz. 1200 odprawi ks. bp Janusz Mastalski, wizytujący Parafię. Po Mszach św. poświęcenie płatków róż. Spowiedź przed odpustem w sobotę od godz. 1600.
  2. We wtorek Msza św. wieczorna w misyjnych intencjach Kościoła
  3. Spotkanie Rodziny Radia Maryja w czwartek w salce o godz. 1630.
  4. 27 września br. w salce odbędą się warsztaty Bibliodramy. Jest to forma głębszego przeżywania kontaktu ze Słowem Bożym. Szczegóły na plakacie.

• środa – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty; jest to dzień imienin naszego Ks. Mateusza, będziemy modlić się w Jego intencjach na Mszy św. i nowennie;
  • czwartek – wsp. Bł. Bernardyny Jabłońskiej, dziewicy;
  • piątek – św. Ojca Pio, kapłana.
  1. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.