23. Niedziela Zwykła – 4 września 2022 r.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

4 września 2022 r.

1. W modlitwie adoracji polecamy Bogu dzieci i młodzież oraz nauczycieli, katechetów i pracowników oświaty na progu nowego roku szkolnego.
  2. Przypominamy, że Msze wieczorne odprawiamy o godz. 1700. Poniedziałkowy różaniec z Radiem Maryja w kaplicy adoracji o godz. 1620.
  3. Spotkanie dla zainteresowanych wyjazdem na ŚDM do Lizbony obędzie się w środę o godz. 1900.
  4. Chłopców od klasy czwartej szkoły podstawowej, którzy pragnęliby podjąć posługę ministrantów w naszym kościele zapraszamy na spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 1030.
  5. Wyjazd autokaru na pielgrzymkę rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej w niedzielę o godz. 645 z parkingu przy Urzędzie Miejskim.

• poniedziałek – św. Teresy z Kalkuty; uczczenie Jej relikwii po każdej Mszy św.
  • czwartek – święto Narodzenia NMP;
  • piątek – bł. Anieli Salawy, dziewicy.
  1. Burmistrz Miasta informuje, że wnioski na stypendia socjalne będą wydawane i przyjmowane w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 września br. w Urzędzie Miejskim.
  2. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.