14. Niedziela Zwykła – 3 lipca 2023 r.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

3 lipca 2022 r.

1. W adoracji Najświętszego Sakramentu wypraszamy potrzebne nam w codzienności Boże łaski, o dobrą pogodę i siły dla rolników oraz dar szczęśliwego i bezpiecznego odpoczynku wakacyjnego. Przy tej okazji prosimy wszystkich o szacunek dla miejsc świętych jakimi są nie tylko kościół ale i kaplica adoracji – poprzez odpowiednie zachowanie a szczególnie odpowiedni strój.
  2. Różaniec w kaplicy adoracji z Rodziną Radia Maryja (po majowo-czerwcowej zmianie) w poniedziałki o godz. 1820.
  3. Wyjazd na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasna Górę w niedzielę 10 lipca o godz. 500 z parkingu koło Urzędu Miasta. Zapisy u p. Danusi.
  4. Rabczańska Grupa 41. Pieszej Pielgrzymki Góralskiej na Jasną Górę pielgrzymować będzie w dniach 24 – 31 lipca br. Zapisy przy kościele św. Marii Magdaleny w niedziele 10 i 17 lipca i dzień odpustu 22 lipca – po Mszach św. o godz. 800, 930 i 1100. Do zapisy potrzebny nr PESEL, a osoby niepełnoletnie podać muszą dane pełnoletniego opiekuna.
  5. W imieniu organizatorów zapraszamy na dzisiejszy koncert Chóru Dziecięcego Rabki-Zdroju z okazji pięciolecia jego istnienia, który odbędzie się w Teatrze Rabcio o godz. 1800.
  6. W sobotę – 9 lipca, od godz. 1800, Chór Szafrany zaprasza na III Festyn Góralski na Słonem (koło Szkoły Podstawowej nr 3). W programie m.in. występ Kabaretu Truteń.

• poniedziałek – święto rocznicy poświęcenia Katedry Wawelskiej;
  • środa – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, Matki Afrykanów;
  • piątek – św. Jana z Dukli, kapłana.
  1. Życzenia obfitości Bożej łaski dla wszystkich solenizantów i jubilatów nowego tygodnia.
  2. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Stanisława Drabika. Polecajmy Go Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Mu wieczne spoczywanie!