13. Niedziela Zwykła – 26 czerwca 2022 r.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

26 czerwca 2022 r.

1. Dzieciom i młodzieży oraz nauczycielom, katechetom i wychowawcom rozpoczynającym wakacje i wszystkim urlopowiczom życzymy udanego i błogosławionego odpoczynku. Niech to będzie czas budowania więzi z ludźmi i Bogiem. W wakacyjny czas pamiętajmy o dniach niedzielnych i świątecznych oraz o szacunku dla miejsc świętych okazywanym poprzez odpowiednie zachowanie i odpowiedni strój.
  2. Nabożeństwa czerwcowe do czwartku o godz. 1830.
  3. W środę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 700, 900 i 1900. Składka na tzw. świętopietrze czyli utrzymanie Stolicy Apostolskiej.
  4. Od piątku przez cały lipiec i sierpień w dni powszednie nie ma Mszy św. o godz. 700.
  5. W czwartek i piątek spowiedź od 1800. Nabożeństwo pierwszo piątkowe do Serca Pana Jezusa po Mszy wieczornej. W miesiącach wakacyjnych Msza św. pierwszo sobotnia z wynagrodzeniem Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę o godz. 630. Odwiedziny chorych od godz. 830.
  6. W niedzielę10 lipca br. na Jasnej Górze odbędzie się doroczna Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja. Wyjazd z Rabki o godz. 500, koszt 60 zł od osoby, zapisy u p. Danusi.

• wtorek – św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

Słowa życzeń kierujemy do solenizantów i jubilatów nowego tygodnia.