5. Niedziela Wielkanocna – 15 maja 2022 r.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

15 maja 2021 r.

1. Cieszymy się dniem pierwszej Komunii Świętej dzieci z klas trzecich. Modlimy się dzisiaj i ciągu białego tygodnia, z nimi i za nich, aby zawsze przyjmowały Pana Jezusa z taką miłością i gorliwością jak dzisiaj.
  2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 1830. Nowenna we środę połączona z majówką – przed Mszą wieczorną
  3. Wyjazd na spotkanie Rodziny Radia Maryja na Krzeptówki – jutro z parkingu o godz. 1530. Można się jeszcze zapisać u p. Danusi.
  4. We wtorek msza wieczorna w misyjnych intencjach Kościoła.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas szóstych w piątek o godz. 1700. Rodziców bardzo prosimy o dopilnowanie obecności swoich dzieci.
  6. W ramach obchodów rocznicy urodzin św. Jana Pawła II młodzież przygotowująca się do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie rozprowadzać będzie słodkie poczęstunki w niedzielę za tydzień po każdej Mszy św. Dochód przeznacza na dofinansowanie wyjazdu.
  7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Jest nowy numer Stasia.

KALENDARZ LITURGICZNY

• poniedziałek – święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski;
  • czwartek – wsp. bł. Elżbiety Róży Czackiej, założycielki Dzieła Lasek pomocy niewidomym; uczczenie relikwii po każdej Mszy św.;
  • sobota – wsp. św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika.
  1. Życzenia obfitości Bożego błogosławieństwa przekazujemy wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.