5. Niedziela Zwykła – 6 lutego 2022 r.

PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

6 lutego 2022 r.

1. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i dobrego przeżycia nawiedzenia Ikony Świętej Rodziny. Od środy rozpoczęliśmy w czasie nowenny modlitwy w intencjach składach w czasie nawiedzenia do skrzynki.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy tegoroczne nabożeństwo czterdziestogodzinne. Przez trzy kolejne niedziele poprzedzające Wielki Post, adoracja po Mszy św. o godz. 1200 do Mszy wieczornej odbywać będzie się w kościele. Za tydzień prosimy o szczególną obecność przed Panem:
  • 1300 – 1400 – mieszkańców ul. Poniatowskiego od góry do szkoły
  • 1400 – 1500 – mieszkańców ul. Nowy Świat
  • 1500 – 1600 – mieszkańców ul. Dietla, Norwida, Ogrodowej, Skłodowskiej- Curie, Cichej
  • 1600 – 1700 – Grupa Modlitewna Ojca Pio.

• poniedziałek – wspomnienie bł. Klary Szczęsnej, dziewicy, współzałożycielki sióstr sercanek; uczczenie relikwii po każdej Mszy św.;
  • wtorek – św. Józefiny Bakhity, dziewicy;
  • czwartek – św. Scholastyki, dziewicy.
  • piątek – NMP z Lourdes – XXX Światowy Dzień Chorek; w naszej Parafii tradycyjnie jego obchody przenosimy na czas rekolekcji wielkopostnych
  1. Burmistrz Miasta zaprasza wszystkich zainteresowanych dofinansowaniem odnawialnych źródeł energii na spotkania informacyjne. Szczegóły oraz miejsca i terminy spotkań – na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.
  2. Słowa życzeń kierujemy ku solenizantom i jubilatom. Pozdrawiamy Gości i Kuracjuszy.
  3. Do wieczności Bóg powołał śp. Wandę Budnik. Polecajmy Ją Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie.