Druga Niedziela Zwykła – 16 stycznia 2022 r.

DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA

16 stycznia 2022 r.

Patron tygodnia:

Św. Łukasz, ewangelista

1. W salkach w godz. 900 – 1400 trwa akcja zbiórki krwi. Przypominamy o konieczności posiadania ze sobą dokumentu tożsamości
  2. Od wtorku – Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy w modlitwach o intencji, by rychło nastała jedna Owczarnia i jeden Pasterz.
  3. Spotkanie Rodziny Radia Maryja w czwartek o godz. 1630 w salce.
  4. Zakończyliśmy duszpasterskie odwiedziny kolędowe. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli kapłanów – za możliwość spotkania, wspólnej modlitwy i rozmowy. Bóg zapłać za złożone ofiary. Tradycyjnie, zgodnie z prawem kościelnym, ich część przekazujemy na potrzeby Archidiecezji. Za wszystkich, z którymi mogliśmy się na kolędzie spotkać odprawimy Mszę św. w święto Ofiarowania Pańskiego, 2 lutego, o godz. 900.
  5. Uczestnicy zeszłoniedzielnych jasełek ze Szkoły Podstawowej nr 3 wraz z s. Anną dziękują za ofiary w kwocie 762 zł i 90 gr, które wpłacili na konto Wydziału Misyjnego. A my dziękujemy Im za włączenie się w akcję Kolędników Misyjnych.
  6. W niedzielę za tydzień chór Cantantes Angelicus i Chór Dziecięcy Rabki-Zdroju wraz z p. Kingą Brandys-Wójciak zapraszają na koncert i wspólne kolędowanie do naszego kościoła. Początek o godz. 1600.

• poniedziałek – św. Antoniego, opata;
  • środa – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa; uczczenie relikwii po każdej Mszy św.;
  • piątej – św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
  1. Słowa życzeń kierujemy ku solenizantom i jubilatom. Pamiętajmy w modlitwach również o naszych Babciach i Dziadkach w tygodniu ich świąt.
  2. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Dariusza Jurka, śp. Stefanię Turczak i śp. Kacpra Rzepkę. Polecajmy Ich Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.