30. Niedziela Zwykła – 24 października 2021 r.

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

24 października 2021 r.

NIEDZIELA MISYJNA

1. Niedzielę dzisiejszą przeżywamy jako Niedzielę Misyjną, rozpoczynającą Tydzień Misyjny. Tym bardziej cieszymy się, że od dzisiaj w naszym kościele będą relikwie św. Maksymiliana, który przecież tej podejmował pracę misyjną w Japonii. Po Mszach, przed kościołem, można ofiarami wesprzeć działalność niepokalanowskiego Sanktuarium.
  2. W intencjach misyjnych, za misjonarki i misjonarzy i o nowe powołania misyjne modlimy się szczególnie podczas nabożeństw różańcowych, które odprawiamy codziennie o godz. 1630. W środę z różańcem połączona jest nowenna nieustająca.
  3. Spotkanie Rodziny Radia Maryja w czwartek o godz. 1600 w salce.
  4. Przypominamy, że spotkania uczniów klas ósmych w ramach bezpośredniego przygotowania do bierzmowania odbywają się: w środy o godz. 1600 i piątki o godz. 1730. Rodziców prosimy o dopilnowanie obecności młodzieży na tych spotkaniach.
  5. W sobotę od godz. 1600 dodatkowa okazja do spowiedzi przed listopadowymi świętami
  6. Na wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.
  7. 3 grudnia br. będzie organizowany wyjazd z Rabki do Lichenia i Torunia na uroczystości 30-lecia Radia Maryja. Szczegóły w gablotce.

• czwartek – święto ŚŚ App. Szymona i Judy Tadeusza.

1. Życzenia obfitości Bożej łaski dla solenizantów i jubilatów nowego tygodnia.
  2. Do wieczności Bóg powołał śp. Michalinę Kęsek. Polecajmy Ją Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie!