28. Niedziela Zwykła – 10 października 2021 r.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

10 października 2021 r.

1. Przeżywamy XXI Dzień Papieski – nasze dziękczynienie za osobę, pontyfikat i przykład świętości Jana Pawła II.
  2. Dziękujemy za posługę słowa księdzu z Misyjnego Wolontariatu Salvator. Zapraszamy na misyjny kiermasz przed kościołem.
  3. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 1630. W środę z różańcem połączona jest nowenna nieustająca.
  4. W piątek Msza św. wieczorna połączona z nabożeństwem o wewnętrzne uzdrowienie i uwolnienie prowadzonym przez ks. Jana Reczka.
  5. Chłopców od klasy IV, którzy pragną zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 900.
  6.  W niedzielę spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych po Mszy św. o godz. 10.3o.
  7. W sobotę, w rocznicę wyboru Jana Pawła II odbędzie się różaniec ulicami Rabki-Zdroju. Początek o godz. 1445 w kościele św. Marii Magdaleny, a potem przejście z modlitwą do pomnika Ojca Świętego w Parku Zdrojowym. Szczegóły na plakacie.
  8. W niedzielę za tydzień odbędzie w naszym kościele koncert dziękczynny za nowych błogosławionych: kardynała Stefana Wyszyńskiego i matkę Elżbietę Różę Czacką. Początek o godz. 1800. Serdecznie zapraszamy

• wtorek – bł. Jana Beyzyma, kapłana, Ojca Trędowatych;
  • środa – bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana, który dał początek licznym zgromadzeniom bezhabitowym w tym pracującym pośród nas Siostrom Córkom Najczystszego Serca NMP; uczczenie relikwii po każdej Mszy św.;
  • piątek – św. Teresy z Avila, dziewicy i doktora Kościoła;
  • sobota – św. Jadwigi Śląskiej.
  1. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.