27. Niedziela Zwykła – 3 października 2021 r.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA

ŚW. TERESY OD DZIECIATKA JEZUS

3 października 2021 r.

1. Polecamy całą naszą Wspólnotę opiece św. Teresy i prosimy by wypraszała każdemu łaski potrzebne do kroczenia drogą dziecięctwa Bożego ku świętości.
  2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 1630. W środę z różańcem połączona jest nowenna nieustająca.
  3. W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy XXI Dzień Papieski. Gościć będziemy w tym dniu przedstawicieli Wolontariatu Misyjnego Salvator, którzy poprzez kiermasz misyjny zbierają środki na swoją działalność.

• poniedziałek – św. Franciszka z Asyżu; Msza św. w kaplicy Sióstr Franciszkanek w Teresce o godz. 700;
  • wtorek – św. Faustyny; Msza św. w Loretto u Sióstr MB Miłosierdzia o godz. 1800;
  • czwartek – wsp. NMP Różańcowej;
  • sobota – święto bł. Wincentego Kadłubka, patrona naszej Archidiecezji.
  1. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia. W środę, w dniu imienin, pamiętajmy w naszych modlitwach o ks. Arturze – wspólnie czynić to będziemy na różańcu i Mszy św. nowennowej.