22. Niedziela Zwykła – 29 sierpnia 2021 r.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

29 sierpnia 2021 r.

1. Ksiądz Arcybiskup Metropolita z dniem 26 sierpnia br. mianował wikariuszem naszej Parafii nowo wyświęconego ks. Mateusza Hajdugę. Witamy Go w naszej Wspólnocie i życzymy szczególnej opieki Świętych Teresy i Jej Rodziców.
  2. Od środy Msze św. wieczorne w tygodniu i w niedziele sprawować będziemy o godz. 1700, a w tygodniu wracają Msze św. o godz. 700. Poniedziałkowy różaniec z Radiem Maryja o godz. 1620.
  3. W tym tygodniu wchodzimy w nowy rok szkolny i katechetyczny. Szczególną modlitwą otoczymy dzieci i młodzież oraz wychowawczy trud rodziców i nauczycieli na Mszy św. na rozpoczęcie nowego roku nauki – w środę o godz. 800.
  4. W pierwszy czwartek miesiąca – od godz. 1600 wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu wraz z Grupą Modlitewną Św. Ojca Pio. W tym czasie okazja do spowiedzi. W pierwszy piątek spowiedź od godz. 1600. Msza wieczorna i nabożeństwo o godz. 1700. W sobotę Msza św. z nabożeństwem wynagradzającym Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 900. Odwiedziny chorych w piątek (ks. Proboszcz) i sobotę od godz. 830. Abyśmy mogli uaktualnić listę chorych, prosimy w tym miesiącu zgłosić również tych, którzy wpisani byli na stałe odwiedziny.
  5. Spotkanie Rady Parafialnej w piątek po Mszy św. wieczornej.
  6. W najbliższą sobotę (4 września) w sanktuarium Matki Bożej w Ludźmierzu czuwanie wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi prowadzić będzie nasz, rabczański dekanat. Na początek o godz. 1800 Msza święta. Po niej adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 1930 różaniec. O 2100 Apel Jasnogórski i procesja Maryjna ze świecami i na zakończenie Msza św., której przewodniczyć będzie ksiądz z naszej Parafii. Serdecznie zapraszamy do udziału.
  7. Wyjazd busa na Pielgrzymkę Rodzin do Kalwarii za tydzień o godz. 630 z parkingu przed kościołem.

• piątek – wsp. św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła;
  • sobota – błogosławionych Męczennic Nazaretańskich z Nowogródka; uczczenie ich relikwii po każdej Mszy św.;
  • niedziela – z racji przypadającego wspomnienia św. Matki Teresy z Kalkuty uczczenie Jej relikwii po każdej Mszy św.
  1. Życzenia obfitości Bożej łaski dla wszystkich solenizantów i jubilatów nowego tygodnia.