17. Niedziela Zwykła – 25 lipca 2021 r.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

25 lipca 2021 r.

1. Poświęcenie pojazdów na parkingu po każdej Mszy św. Ofiary w ramach akcji Święty Krzysztof 2021 można składać bądź przy poświęceniu, bądź do skarbony przed kościołem.
  2. Spotkanie rodziny Radia Maryja w czwartek o godz. 1830 w salce
  3. Rodzice Marka dziękują za zebrane w niedzielę przed tygodniem ofiary w kwocie 9 986 zł i 10 €. Msza św. za ofiarodawców odprawiona została w naszym kościele w czwartek.
  4. Zachęcamy do nabywania i lektury czasopism katolickich. Jest nowy numer Stasia.

• poniedziałek – wspom. Świętych Joachima i Anny – rodziców NMP, dziadków Pana Jezusa: pamiętajmy w modlitwach o naszych babciach i dziadkach – tych żyjących i tych zmarłych.
  • środa – św. Charbela – uczczenie relikwii po Mszach świętych;
  • czwartek – św. Marty;
  • sobota – św. Ignacego z Loyoli – kapłana, założyciela zakonu Jezuitów.
  1. Słowa życzeń kierujemy do solenizantów i jubilatów nowego tygodnia. Pozdrawiamy Gości, Kuracjuszy.
  2. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Irenę Książek. Polecajmy Ją Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie!