14. Niedziela Zwykła – 4 lipca 2021 r.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

4 lipca 2021 r.

 

  1.  W adoracji Najświętszego Sakramentu wypraszamy potrzebne nam w codzienności Boże łaski oraz dar szczęśliwego i bezpiecznego odpoczynku wakacyjnego. Przy tej okazji prosimy wszystkich o szacunek dla miejsc świętych jakimi są nie tylko kościół ale i kaplica adoracji – poprzez odpowiednie zachowanie a szczególnie odpowiedni strój.
  2. Różaniec w kaplicy adoracji z Rodziną Radia Maryja (po majowo-czerwcowej zmianie czasu) w poniedziałki o godz. 1820.
  3. Koła Radia Maryja z parafii św. Marii Magdaleny organizuje w niedzielę 11 lipca wyjazd do Częstochowy na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja. Wyjazd o godz. 500. Informacje i zapisy u p. Danusi.
  4. Krajowe Duszpasterstwo Niewidomych zaprasza w niedzielę 11 lipca na godz. 1900 do Amfiteatru na koncert charytatywny Razem dla Franka. Szczegóły na plakacie w gablotce.
  5. Informacje o 40. Pieszej Pielgrzymce Góralskiej na Jasną Górę. Termin grupy rabczańskiej 24 – 31 lipca br. Zapisy tylko w niedzielę 11 lipca po każdej Mszy św. w salce przy kościele św. Marii Magdaleny. Zapisy tylko osobiście. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej.

 KALENDARZ LITURGICZNY:

  • wtorek – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, Matki Afrykanów;
  • czwartek – św. Jana z Dukli, kapłana.
  1. Życzenia obfitości Bożej łaski dla wszystkich solenizantów i jubilatów nowego tygodnia.
  2. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Edwarda Gumulińskiego i śp. Jerzego Pflauma. Polecajmy Ich Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie!