12. Niedziela Zwykła – 20 czerwca 2021 r.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

20 czerwca 2021 r.

1. Na nabożeństwa czerwcowe zapraszamy codziennie na godz. 1830.
  2. We wtorek Msza wieczorna w misyjnych intencjach Kościoła.
  3. Kończy się rok szkolny i katechetyczny. Na Mszę św. dziękczynną uczniów wszystkich szkół, nauczycieli, wychowawców i rodziców zapraszamy w czwartek na godz. 1900. Prosić będziemy również o błogosławieństwo i opiekę Bożą na czas wakacji. Okazja do spowiedzi w czwartek od godz. 1800.
  4. Rodzice chorego Kubusia dziękują za złożone tydzień temu ofiary w kwocie 8 573 zł i 25 €.

• poniedziałek – wsp. św. Alojzego Gonzagi, zakonnika;
  • czwartek – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela;
  • sobota – św. Zygmunta Gorazdowskiego, kapłana – założyciela Zgromadzenia Sióstr Józefitek, które pracują w naszej Parafii; błogosławieństwo Jego relikwiami na zakończenie każdej Mszy św.
  1. Słowa życzeń kierujemy do solenizantów i jubilatów nowego tygodnia. W środę w modlitwach pamiętamy o naszych Ojcach w dniu ich święta.