XI Niedziela Zwykła – 13 czerwca 2021 r.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

13 czerwca 2021 r.

1. Modlitwą przed Najświętszym Sakramentem błagamy dzisiaj o opiekę Serca Jezusowego dla każdego z nas. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 1830.
  2. Od niedzieli za tydzień przestaje obowiązywać dyspensa od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św. W związku z tym przestaniemy transmitować Msze św. o godz. 1030.
  3. Spotkanie Rodziny Radia Maryja w czwartek o godz. 1800 w salce.
  4. W piątek Msza św. wieczorna połączona z nabożeństwem o wewnętrzne uwolnienie i uzdrowienie celebrowanym przez ks. Jana Reczka.
  5. W niedzielę za tydzień spotkanie rodziców dzieci wyjeżdżających na parafialną kolonię po Mszy św. o godz. 1030
  6. Do godz. 1300 w salce trwa akcja zbiórki krwi a przed kościołem można złożyć datek na leczenie dwuletniego Kubusia Bachuli z Podsarnia

• poniedziałek – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika;
  • czwartek – św. Brata Alberta Chmielowskiego; zakonnika.
  1. Słowa życzeń kierujemy do solenizantów i jubilatów nowego tygodnia.
  2. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Mariannę Dziudziek i śp. Teresę Frąckowiak. Polecajmy Je Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie!