Zesłanie Ducha Świętego – 23 maja 2021 r.

UROCZYSTOŚĆ

ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

31 maja 2020 r.

1. Dzisiejsza uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres Wielkanocy. Otwórzmy się działanie Ducha Świętego, by Jego dary wspierały nas w codzienności.
  2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 1830.
  3. Jutro, w drugi dzień Zielonych Świąt, oddajemy cześć Maryi Matce Kościoła. Serdecznie zachęcamy do udziału we Mszy św., które odprawiać będziemy o godz. 700, 900, 1700 i 1900.
  4. W niedzielę za tydzień, w uroczystość Trójcy Świętej, kończy się w naszej Archidiecezji okres spowiedzi i Komunii wielkanocnej.
  5. 5. Dziś po każdej Mszy św., w salce, można będzie podpisać petycje do Prezydenta w obronie Radia Maryja.
  6. W czwartek spotkanie Rodziny Radia Maryja w salce o godz. 18.00

• środa – św. Filipa Nereusza, kapłana;
  • czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  • sobota – św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.
  1. Życzenia obfitości Bożego błogosławieństwa przekazujemy wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia. W środę w dniu Ich święta pamiętać będziemy o naszych Mamach.
  2. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Genowefę Kędzierską i Elżbietę Czajkowską. Polecajmy Je Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie!