5. Niedziela Wielkanocna – 2 maja 2021 r.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

2 maja 2021 r.

1. W modlitwie adoracji chcemy polecać Bogu nasze sprawy życia codziennego, wypraszać zmiłowanie dla świata i naszej Ojczyzny.
  2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 1830. Nowenna we środę połączona z majówką – przed Mszą wieczorną
  3. Jutro uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Ponowimy akt Jasnogórskich Ślubów Narodu. Msze św. według porządku niedzielnego. Msza św. o godz. 1030 w intencji dzieci przeżywających rocznicę pierwszej Komunii Św. Msza wieczorna w intencjach Ojczyzny i Pana Prezydenta.
  4. W czwartek od godz. 1800 adoracja z Grupą Ojca Pio zakończona majówką. W tym czasie okazja do spowiedzi. W piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 700. Spowiedź od 1800. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 830. W tym miesiącu wyjątkowa nie ma odwiedzin chorych z grupy ks. Proboszcza.
  5. W niedzielę za tydzień: po Mszy św. o godz. 1030 spotkanie dla rodziców ministrantów, lektorów i scholii zainteresowanych wyjazdem wakacyjnym. Natomiast o godz. 2000 świętowanie Wspólnoty Galilea.

KALENDARZ LITURGICZNY

• wtorek – wsp. św. Floriana, męczennika, patrona strażaków i chroniącego od pożarów;
  • środa – św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana;
  • czwartek – święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba;
  • sobota – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  1. Życzenia obfitości Bożego błogosławieństwa przekazujemy wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.