3. Ndz. Wielkanocna – 18 kwietnia 2021 r.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

18 kwietnia 2021 r.

1. W rozpoczynającym się XIII Tygodniu Biblijnym prośmy Pana Jezusa szczególnie o to, aby pozwolił nam jeszcze bardziej ukochać i zrozumieć Pismo Święte. Wygospodarujmy w tym tygodniu nieco więcej czasu, abyśmy mogli sięgać po Biblię, czy to osobiście czy też rodzinnie.
  2. We wtorek Msza św. wieczorna w misyjnych intencjach Kościoła.
  3. Młodzież uczącą się, studiującą, pracującą zapraszamy na spotkania Grypy Młodzieżowej w każdy czwartek o godz. 1930 do salki. Warto przyjść choćby raz, niezobowiązująco, by choćby zobaczyć czym ta Grupa jest i w jaki sposób może pomóc mojej wierze i pomóc lepiej przezywać codzienność.

KALENDARZ LITURGICZNY

• piątek – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika głównego patrona Polski; z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych;
  • sobota – wspomnienie św. Jerzego, męczennika.

1. W gablotce informacje o możliwości wykonania zabiegów na zaćmę w Szpitalu Miejskim.
  2. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień..
  3. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Zofię Karkula. Polecajmy Ją Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie!