II Niedziela Wielkiego Postu – 28 lutego 2021 r.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

28 lutego 2021 r.

1. Dzisiejsza niedziela nazywana jest niedzielą Ad Gentes. Naszymi modlitwami obejmujemy dzieło głoszenia Ewangelii Chrystusowej na misjach i tych, którzy dobrą nowinę o zbawieniu niosą na krańce ziemi.
  2. Zachęcamy do uczestnictwa w Gorzkich Żalach – w niedziele o godz. 1600 i w Drodze Krzyżowej – w piątki o godz. 1630 bądź po Mszy wieczornej.
  3. W czwartek od godz. 1600 adoracja z Grupą Św. Ojca Pio. W tym czasie okazja do spowiedzi. W piątek spowiedź od godz. 1600, nabożeństwo do Serca Pana Jezusa po Mszy o godz. 700. W sobotę o godz. 900 Msza św. z nabożeństwem wynagradzającym Niepokalanemu Sercu NMP. O dacie odwiedzin chorych w marcu – z posługą świąteczną, poinformujemy w terminie późniejszym.
  4. Za tydzień kartki świąteczne rozprowadzać będą wolontariusze rabczańskiego Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Dochód na działalność Stowarzyszenia.
  5. Dziewczęta ze scholi rozprowadzają baranki i paschaliki Caritasu.

KALEBDARZ LITURGICZNY:

czwartek – święto św. Kazimierz, królewicza, patrona naszej Archidiecezji.

1. Życzenia obfitości Bożego błogosławieństwa przekazujemy wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.
  2. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Alicję Filipowską i śp. Danutę Sienkowiec. Polecajmy Je Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie!