Trzecia Niedziela Zwykła – 24 stycznia 2021 r.

TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA

24 stycznia 2021 r.

1. Otaczamy modlitwą ekumeniczną troskę Kościoła dążącego do prawdziwej jedności.
  2. W salkach do godz. 1300 trwa akcja zbiórki krwi.
  3. W czwartek spotkanie Rodziny Radia Maryja o godz. 1630 w salce.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy tegoroczne nabożeństwo czterdziestogodzinne. Przez trzy kolejne niedziele poprzedzające Wielki Post, adoracja po Mszy św. o godz. 1200 do Mszy wieczornej odbywać będzie się w kościele. W przyszłą niedzielę prosimy o szczególną obecność przed Panem:
  • 1300 – 1400 – mieszkańców ul. Poniatowskiego od góry do szkoły
  • 1400 – 1500 – mieszkańców ul. Nowy Świat
  • 1500 – 1600 – mieszkańców ul. Dietla, Norwida, Ogrodowej, Skłodowskiej-Curie, Cichej
  • 1600 – 1700 – Grupa Modlitewna Ojca Pio.

• poniedziałek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła; kończy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan;
  • wtorek – świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa, współpracowników św. Pawła;
  • czwartek – św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła, największego teologa w dziejach.
  1. Zakończyliśmy tegoroczne modlitwy o błogosławieństwo kolędowe. Msza w intencji wszystkich uczestniczących w nich odprawiona będzie 2 lutego o godz. 1700.
  2. Słowa życzeń kierujemy ku solenizantom i jubilatom.

8. Do wieczności Bóg powołał śp. Stanisława Sienko, śp. Teresę Świtkowską, śp. Urszulę Egert, śp. Marię Szczerba. Polecajmy Je Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie