Niedziela Świętej Rodziny – 27 grudnia 2020 r.

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

27 grudnia 2020 r.

1. Modlimy się za nasze rodziny, by Bogiem silne, realizowały swoje powołanie i prowadziły nas do zbawienia.
  2. Rozpoczynający się tydzień łączy stary i nowy rok. W czwartek, 31 grudnia, w ostatni dzień roku kalendarzowego zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne. O godz.. 1700 nieszpory z kazaniem, a po nich Msza św. Będziemy Bożej Opatrzności dziękować za otrzymane dary, przepraszać i prosić o błogosławieństwo na czas nowego roku.
  3. Dar nowego czasu zawierzamy w pierwszy dzień roku Świętej Bożej Rodzicielce Maryi. Jest to zarazem Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego. Jest to równocześnie pierwszy piątek miesiąca.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca Msza święta z nabożeństwem wynagradzającym Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 900. W tym miesiącu nie odwiedzamy chorych z posługa pierwszo piątkową.
  6. Porządek Mszy kolędowych wywieszony jest w gablotce i umieszczony na stronie internetowej Parafii. W tym tygodniu na godz. 1700 zapraszamy do wspólnej modlitwy:

poniedziałek 28 grudnia 2020:

rodziny Domowego Kościoła i wszystkich zainteresowanych tą Wspólnotą;

wtorek 29 grudnia 2020:

Żywy Różaniec, Rodzinę Radia Maryja, Grupę Ojca Pio, Wspólnotę Galilea;

środa 30 grudnia 2020:

Liturgiczną Służbę Ołtarza i Schole.

1. Serdeczne życzenia składamy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia. Niech Bóg darzy swoim błogosławieństwem. Pozdrawiamy Gości i Kuracjuszy.