25. Niedziela Zwykła – 20 września 2020 r.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

20 września 2020 r.

1. Cieszymy się dniem pierwszej Komunii Świętej dzieci z klas czwartych. Modlimy się dzisiaj i ciągu całego białego tygodnia, z nimi i za nich, aby zawsze przyjmowały Pana Jezusa z taką miłością i serdecznością jak dzisiaj.
  2. Za tydzień przeżywać będziemy patronalną uroczystość odpustową ku czci Św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Przenajświętszego Oblicza. Sumę o godz. 1200 odprawi opat benedyktynów z Tyńca o. Szymon Hiżycki. Po sumie procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Prosimy asysty do obrazów chorągwi i baldachimu, zapraszamy dzieci do sypania kwiatów. Zachęcamy do uczestnictwa w naszym parafialnym święcie w strojach regionalnych. Po sumie i procesji poświęcenie płatków róż.
  3. Okazja do spowiedzi przed odpustem w sobotę od godz. 1600.

• poniedziałek – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;
  • wtorek – wsp. Bł. Bernardyny Jabłońskiej, dziewicy;
  • środa – św. Ojca Pio, kapłana.

5. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.

6. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Barbarę Bochnar. Polecajmy Ja Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie!